Aktualności

 • Konferencja Lean Trendy 2022

  Zapraszamy do lektury relacji autorstwa Kasi Stawiszyńskiej.

  Komentarze: 0Więcej
 • Wizyta w Federal Mogul - Bimet SA

  Bardzo wartościową inicjatywą naszego Stowarzyszenia są wizyty benchmarkingowe w firmach naszych członków. Tym razem odwiedziliśmy Federal Mogul - Bimet SA.

  Komentarze: 0Więcej
 • Nasi członkowie na Forum Zarządzania Publicznego

  24 maja odbyło się Forum Zarządzania Publicznego, którego tematem przewodnim było “Lean Management, czyli szczupłe zarządzanie. Jak poprawić efektywność funkcjonowania organizacji i zwiększyć wartość tworzonych produktów oraz usług?” Organizatorem forum była Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego (KSAP).

  Komentarze: 0Więcej
 • Konferencja Academy Smart Production (ASP)

  Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć na konferencji zorganizowanej przez działającą przy Politechnice Śląskiej Academy Smart Production (ASP). Spotkania, których celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń odbywają się raz w miesiącu. Co pół roku mają formę konferencji.

  Komentarze: 0Więcej
 • Wizyta w Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0.

  Stowarzyszenie żyje i rozwija się dzięki inicjatywom naszych członków. Zaowocowało to możliwością wizyty w Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0 firmy ApaGroup w Gliwicach.

  Komentarze: 0Więcej
 • Webinar "Lean Gamification" - Maciej Pieńkowski

  Gościem ostatniego w tym roku webinaru był Maciek Pieńkowski i zapierająca dech w piersiach Lean Gamification, czyli o wykorzystaniu grywalizacji do angażowania pracowników w ciągłe doskonalenie.

  Komentarze: 0Więcej
 • Webinar "Lean prowadzi do problemów" - Krzysztof Dobrowolski

  Gościem, pierwszego po wakacyjnej przerwie webinaru, był Krzysztof Dobrowolski. W trakcie spotkania nie rozmawialiśmy o narzędziach, a o tym, co się za nimi kryje, o tym, czego nie widać, a bez czego Lean się nie udaje.

  Komentarze: 0Więcej
 • Wizyta w Ficomirrors

  Ważnym aspektem działalności naszego stowarzyszenia są wizyty w firmach naszych członków. Odwiedzamy się, bo chcemy się dzielić doświadczeniem. We wrześniu gościł nas zakład Ficosomirrors w Dąbrowie Górniczej.

  Komentarze: 0Więcej
 • Wizyta w Autoneum

  Opowiadać o Lean'ie można, ale lepiej jest zobaczyć. Z tego powodu nasze stowarzyszenie organizuje wizyty w Gemba w zakładach naszych członków. Tym razem odwiedziliśmy Autoneum Poland w Katowicach.

  Komentarze: 0Więcej