THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

VLAD KOZAK

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Handlu i Prawa Łazarskiego w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość. Ukończyłem również dziennikarstwo na Uniwersytecie w Kijowie oraz studia podyplomowe Lean Manufacturing na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Moje doświadczenie zawodowe zaczęło się od dziennikarstwa na Ukrainie, gdzie od 2007 do 2010 pisałem w tematach związanych z telekomunikacją i IT. Po studiach w Warszawie “przebranżowiłem się” i od tamtego czasu pracuję w biznesie: od 2013 r. w McKinsey & Company, a od 2017 w RTB House. W McKinsey zajmowałem się zagadnieniami związanymi z efektywnością operacyjną spółek z branży FMCG, wspierając firmy w usprawnianiu procesów produkcji, magazynowania oraz logistyki. W ramach RTB House jestem odpowiedzialny za account management globalnie i współpracuję z ośrodkami biznesowymi na całym świecie w tym obszarze.

Dlaczego lean? Jestem pasjonatem ciągłego doskonalenia. Koncepcja lean najlepiej pasuje do tego i sprawdza się nie tylko w biznesie, ale i w życiu. Pozwala także poznawać ciekawych ludzi, którym zależy na tym, żeby uczynić świat lepszym miejscem.