TOMASZ GRZYBOWSKI

Jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach, kierunek Zarządzanie i Marketing.  Aktualnie uczęszczam na studia podyplomowe „Akademia Kaizen” prowadzone przez Politechnikę Warszawską w współpracy z Kaizen Institute Consulting Group.

Z początkiem września 2015 roku dołączyłem do grona konsultanów firmy Del Piero Sp. z o.o.,  w której odpowiadam za zbudowanie i rozwój sekcji TLS Management Consulting. W latach 2010-2014 pracowałem na stanowisku Prezesa Zarządu / Dyrektora Zakładu w firmie Polmag Sp. z o.o. produkującej magnezowe komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego (inwestycja greenfield). W poprzednich latach zrealizowałem kilka ciekawych projektów restrukturyzacji i rozwoju firm z branży budowlanej, meblowej i metalowej.

Uwielbiam gotować, rodzina i przyjaciele wyjątkowo cenią moje wariacje na temat kuchni włoskiej.  Interesuję się strategiami militarnymi, w szczególności strategiami II wojny światowej.

Dlaczego zajmuję się Lean? Jako ekonomista odpowiem, iż filozofia Lean oferuje najwyższe zwroty w stosunku do poniesionych nakładów i dlatego inwestuję w nią mój czas, energię i środki.