THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

MARCIN SCHMIDT

Kieruje się mottem: "Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana". Jestem osobą lubiącą nowe wyzwania, nie akceptującą monotonii w pracy i w życiu codziennym.

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy na kierunku systemy informatyczne w zarządzaniu. Swoje doświadczenie zdobywałem jako Kierownik produkcji i planowania, inżynier ds. optymalizacji. Uzyskałem również certyfikat Six Sigma Green Belt. Pracowałem w takich firmach jak Unilever Polska, Tyco Electronics (obecnie TE Connectivity). W 2018 roku postanowiłem wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie do wspierania biznesu jako konsultant i trener ds. optymalizacji z wykorzystaniem filozofii lean management. Działam w takich branżach jak: przetwórstwo tworzyw sztucznych od elementów elektroniki, przez automotive po opakowania do kosmetyków, stolarka budowlana - drzwi i okna - produkcja jednostkowa oraz produkcja wielkoseryjna, obróbka metalu, chemia gospodarcza i przemysłowa oraz branża spożywcza - przetwórstwo mięsne.

Uwielbiam aktywny styl życia - amatorsko uprawiam triathlon, a dla odprężenia się i relaksu gram w golfa. Sport nadal niszowy, ale wciągający jak lean.

Dlaczego zajmuję się lean? Lean to ludzie, a to z nimi czuję się najlepiej. Nie wyobrażam sobie obecnie innego zajęcia niż aktywna praca z ludźmi.