THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

MARCIN RUCIŃSKI

Jestem absolwentem Politechniki Łódzkiej na kierunku Zarządzanie i Inżynierii Produkcji . Dziś również prowadzę wykłady z tematyki lean na studiach podyplomowych na tym kierunku, a także  International Faculty of Engineering. Swoje praktyczne doświadczenie w lean management i TPM zdobywam od wielu lat, wraz z zespołem diagnozując oraz  prowadząc projekty usprawniające dla wielu organizacji zarówno w Polsce jak i zagranicą. Obecnie Pracuję  jako South & Central Europe Lean Manager dla największej na świecie grupy zajmującej się sprzedają i produkcją mebli IKEA Industry oraz jej dostawców.

Sukces tych projektów zawsze uzależniam od umiejętności elastycznego podejścia od każdej organizacji, „big picture thinking”, a przede wszystkim odpowiedniego zrozumienia potencjału i tego co najlepsze w każdym  z nas!

It’s easy to get the players,. Getting’em to play together that’s the hard part” (Casey Stengel)

Dlaczego zajmuję się lean?  Bo jest to podejście, które wymaga przede wszystkim pracy z ludźmi i daje olbrzymią satysfakcję kiedy widzisz jak twoi koledzy osiągają sukcesy i zmieniają rzeczywistość na lepsze !