THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

GRZEGORZ KOCZOR

Ukończyłem biotechnologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a kompetencje menedżerskie zdobywałem podczas studiów podyplomowych Zarządzanie w Ochronie Zdrowia na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. W swojej drodze rozwojowej związany byłem z kilkoma branżami, dzięki czemu mogłem "od podszewki" poznać różne modele biznesowe. 

Jestem Prezesem Zarządu oraz  twórcą marki Lean w Medycynie. Jako trener biznesu oraz coach specjalizuję się w zagadnieniach z obszaru przywództwa i filozofii Lean. Od kilku lat pomagam przedsiębiorstwom przejść na wyższy poziom zarządzania. Jestem organizatorem konferencji Lean w Medycynie, prelegentem, ekspertem w Ministerstwie Zdrowia a także autorem pierwszej książki w Polsce o tematyce lean w ochronie zdrowia. W moim portfolio są m.in. takie organizacje jak: Medicover sp. z o.o., EMC Instytut Medyczny S.A., Biogen S.A. i Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wybrałem lean gdyż daje nieograniczone możliwości rozwoju w zakresie komunikacji, kreatywności, inspirowania do wychodzenia ze strefy komfortu i realnej zmiany. Wszystko to  dla uzyskania efektu synergii między zainteresowanymi zmianą i  dążeniu do doskonałości.