THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

GRZEGORZ BIERUTA

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej, na kierunku Automatyka i Zarządzanie, o specjalizacji Inteligentne Systemy Inżynierii Produkcji. Od 2010 roku pracowałem w firmach produkcyjnych branży automotive, FMCG, oraz w przemyśle ciężkim (branża stalowa) na stanowiskach związanych z ciągłym doskonaleniem, planowaniem produkcji oraz wsparciem technicznym i inżynieryjnym. Obecnie pracuję na stanowisku Lidera Systemu Lean Manufacturing w jednej z największych fabryk w przemyśle papierniczym w Europie.

Jestem zdecydowanym zwolennikiem benchmarkingu. Od 2017 roku uczestniczę w programie "Lean Tour" w woj. lubuskim, podczas którego przedsiębiorstwa rozwijające u siebie kulturę lean management wymieniają się doświadczeniami. Oprócz tego miałem okazję odwiedzić i zapoznać się z kulturą ciągłego doskonalenia w wielu firmach w Polsce i za granicą (m.in. Toyota, VW, BMW, Opel, Coca-Cola, Electrolux).

Prywatnie interesuje się sportem (biernie - piłka nożna, czynnie - siłownia). Bardzo lubię też czytać książki (rozwój osobisty, biografie, kryminały).

Dlaczego zajmuję się lean? Bo w DNA mam zakodowane ciągłe doskonalenie i eliminację marnotrawstwa :) Więc po prostu robię to co lubię!