THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

BEATA PASIEKA

Jestem absolwentką kierunków Zarządzania Organizacjami i Zarządzania Projektami w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Ewaluacja programów Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Lean w usługach w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Zawodowo związana jestem głównie z branżą usługową i logistyczną. Obecnie łączę obszar badań jakościowych/ilościowych oraz działalność projektową z podejściem ciągłego doskonalenia. W swoim doświadczeniu mam zarządzanie portfelem projektów i szkoleń Lean Six Sigma w jednej z największych Spółek usługowych w Polsce. Jestem również aktywnym kierownikiem projektów.
Lean Management jest moją wielką pasją. Widzę w nim nie tylko narzędzie do poprawy efektywności procesów, ale także filozofię, która przekłada się na wszystkie aspekty życia zawodowego. Dlatego staram się zarażać Lean również współpracowników.

 

Dlaczego Lean?: Praca w duchu Lean to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim pasja. Czerpię z niej ogromną satysfakcję, widząc jak działania przynoszą realne korzyści. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości do nauki i doskonalenia się. Dla mnie Lean to nie tylko metoda pracy, to sposób na życie.