THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

WIESŁAW DZIERGAWKA

Jestem absolwentem  Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, kierunku Prawo i Administracja.  Ukończyłem studia podyplomowe w zakresie zarządzania projektami w Wyższej Szkole Bankowej i zarządzanie projektami UE w WSKSIM w Toruniu . Ponad to, doskonaliłem umiejętności kończąc  rachunkowości  na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz  zarządzania jednostkami służby zdrowia w WSIIE w Olsztynie.

Od początku XXI w. zawodowo jestem związany z systemem ochrony zdrowia. Rozpoczynałem przygodę z zarządzaniem od nadzorowania procesów logistycznych , poprzez  kierowanie jednostką aż po kontrolę i nadzór z ramienia organów prowadzących.  Wdrażałem z sukcesem procesy restrukturyzacji i konsolidacji w oparciu o założone cele efektywnościowe .

Uwielbiam podróże i  realizację nowych wyzwań. Piszę, maluję obrazy i żegluję. Wiem, że tylko życie z pasją ma sens. Obecnie, zawodowo zajmuje się realizacją projektów inwestycyjnych finansowanych z UE, prywatnie, staram się być dobrym mężem i ojcem.

Dlaczego zajmuję się lean? Jako praktyk wiem, że filozofia Lean daje odpowiedź na wiele nurtujących pytań, w rodzaju ,,jak”? Jak  pracować wydajniej? Jak podnieść efektywność organizacji? Jak lepiej zarządzać życiem? Jak poprawnie ustalić cele i priorytety? Jak prawidłowo określić budżet czasu?  Lean.