SLMP

W grudniu 2014 r. opublikowaliśmy nasz pierwszy raport na temat doświadczeń polskich firm z programami sugestii pracowniczych. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej SLMP w wersjach: polskiej i angielskiej na wolnej licencji (CC BY-SA 3.0-pl), dzięki czemu może być swobodnie i bezpłatnie wykorzystywane przez wszystkich w dowolnym celu.

10 października 2015 roku w Łodzi odbyła się nasza pierwsza konferencja, Lean Trendy (LT), w której wzięło udział (razem z członkami SLMP) 118 osób. Zastanawialiśmy się, czy przy tak dużej liczbie szkoleń i konferencji lean w Polsce ma to merytoryczny sens, ale jak się okazało wyszło fajnie . Postanowiliśmy kontynuować LT w podobnej formule.  Jej kolejne edycje odbyły się w latach 2016-2019. W kolejnych dwóch latach na drodze stanął nam koronawirus, mamy nadzieję, że spotkamy się już 24 września 2022 roku!

Głównym kanałem komunikacji z otoczeniem jest nasz profil na Facebooku (tutaj  umieszczamy informacje o bieżącej działalności) a  wewnątrz naszej organizacji – grupa mailingowa (w domenie groups.io). Spotkania “w realu” odbywają się średnio raz na kwartał w różnych miejscach Polski. Najczęściej bierze w nich udział  kilkanaście osób.

Obecnie SLMP liczy obecnie (stan na maj 2023 r.) 145 członków (o połowie z nas możecie przeczytać w zakładce “Członkowie” ,  pozostali jeszcze szlifują swoje biogramy i zdjęcia:)). Jest otwarte dla każdego, komu bliska jest idea leanowej współpracy z zachowaniem zasad określonych w deklaracji członkowskiej. Więcej o tym w zakładce “Dołącz do nas?” Zapraszamy!

Zarząd (2023-2026)

Maciej Pieńkowski  prezes zarządu
Piotr Chimko  członek zarządu
Jan M. Janiszewski  członek zarządu
Ewa Łukawska  członek zarządu
Katarzyna Oczkoś  członek zarządu
 

Komisja Rewizyjna (2023-2026)

Marek Krasiński  przewodniczący komisji
Mirosław Bachorz – członek Komisji
Grażyna Potwora – członek komisji

 

W ramach polityki transparentności poniżej publikujemy sprawozdania finansowe od powstania naszej organizacji.