THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

PAULINA TOROŃCZAK

Z tytułem magistra inżyniera ukończyłam Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej, na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, specjalizacja Organizacja Produkcji. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych Zarządzanie Projektami Politechniki Wrocławskiej. 
 
Pierwsze kroki doświadczenia zawodowego stawiałam w firmach z branży automotive. Obecnie pracuję w Collins Aerospace Wrocław. Na co dzień wspieram procesy produkcyjne oraz biznesowe wykorzystując narzędzia, metody i techniki lean. Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu ciągłego doskonalenia. Pomagam w rozwiązywaniu bieżących problemów. Angażuję się w działania shop floor management i visual management. Pełnię również rolę lidera projektów Smart Factory. 
 
Kocham tańczyć. Uwielbiam modę. Ciekawi mnie aranżacja wnętrz i ogrodów. Wolny czas spędzam w gronie rodziny i przyjaciół. Ostatnio odkryłam swoje nowe hobby - piesze wędrówki po górach.
 
Dlaczego lean? Ponieważ jestem pasjonatką tego podejścia, która nieustannie poszukuje kolejnych możliwości ciągłego doskonalenia :)