THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

MARTA RADOMSKA-JERZAK

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej, gdzie ukończyłam kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Podczas kilkuletniej pracy w przemyśle miałam również możliwość pogłębienia wiedzy i uczestniczenia w wielu szkoleniach i kursach związanych z lean management, a także z zarządzaniem produkcją, projektami i podległym zespołem. Posiadam certyfikat Six Sigma Green Belt.

Pierwsze zawodowe kroki stawiałam jako inżynier produkcji w firmie produkującej okna dachowe, gdzie byłam odpowiedzialna za rozwiązywanie problemów, ciągłe doskonalenie i usprawnienia procesów, jak również za wdrażanie idei i inicjowanie projektów związanych z LM. Obecnie pracuję na stanowisku Lean Managera w największej na świecie grupie zajmującej się sprzedażą i produkcją materiałów izolacyjnych ze skalnej wełny mineralnej – Rockwool.

W wolnych chwilach, jako wolontariusz, wspieram także Fundację Lean Education.

Moją pasją i odskocznią od codzienności jest fotografia. Uwielbiam „łapać” niepowtarzalne momenty i pomimo ogromnego postępu technologicznego, ja nadal uważam, że najlepszy aparat, to ten, który aktualnie posiadamy przy sobie.

 Dlaczego zajmuję się lean? Myślę, że dobrą odpowiedzią będzie moje ulubione motto  „Pracuj mądrze, a nie ciężko”:)