THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

MAGDALENA GENERALCZYK

Ukończyłam  studia na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Logistyka a jako dodatkowy fakultet Zarządzanie (Zarządzanie zasobami ludzkimi). Zawodowo przez 18 lat byłam związana z branżą usługową a obecnie od 5 lat zdobywam doświadczenie w branży produkcyjnej. 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami bardzo mocno wpłynęło na mój kierunek rozwoju. Obecnie łączę obszar HR z filozofią continuous improvement. Swoja pracę zawodową koncentruje na wspieraniu ludzi i ich zespołów w rozwoju kompetencji miękkich, co prowadzi do wzrostu efektywności organizacji. Specjalizuję się w szkoleniach zarówno dla grup, jak i w indywidualnych sesjach trenerskich. Lean Leadership, zmiana kultury organizacji, rola lidera w organizacji, problem solving to niektóre z wielu warsztatów jakie tworzę i prowadzę. 

Ukończyłam certyfikowane kursy Lean Black Belt oraz Lean Strategy Expert. Planuję dalszy rozwój w obszarze transformacji lean i ciągłego doskonalenia. 

Dlaczego Lean?  Przez wiele lat pracowałam w organizacjach gdzie ciągle doskonalenie było wpisane w DNA ich kultury. Idea dbałości o człowieka i jego rozwój oraz ciągle doskonalenie wpisuje się w moje wartości i chciałabym je propagować w innych firmach.