Katarzyna Oczkoś - System sugestii pracowniczych. Historia prawdziwa.

W swoim wystąpieniu Kasia podzieli się z nami doświadczeniami z 15 lat pracy z systemem sugestii pracowniczych. Mam ponoć jeden z najdłużej nieprzerwanie działających systemów sugestii w Polsce. Z zewnątrz wygląda bardzo ładnie” - mówi prelegentka

Podczas tej prezentacji posłuchacie o wzlotach i upadkach, sukcesach i porażkach. Dowiecie się, jak wydarzenia pozornie niezwiązane z systemem sugestii na niego wpływają. Posłuchamy również o tym, jak system jest zorganizowany i w czym może nam pomóc digitalizacja. Na koniec zastanowimy się, czy tylko o pomysły tu chodzi?

 

Katarzyna Oczkoś

Inżynier-humanista. Jest szczęśliwym człowiekiem, który zajmuje się zawodowo tym, co kocha - czyli Leanem. Od prawie 20 lat związana z branżą motoryzacyjną. Matka systemu sugestii, który, dzięki jej troskliwej opiece, nieprzerwanie działa od 15 lat. Eliminacja marnotrawstwa z procesów to wyzwanie dla jej sprytu, a poszukiwanie przyczyn źródłowych problemów uważa za pracę detektywistyczną. Aktualnie wprowadza w swoim zakładzie Hoshin Kanri. Jej działalność nie ogranicza się tylko do pracy operacyjnej. Jest również aktywnym trenerem i audytorem wewnętrznym. Na co dzień pracuje w polskim zakładzie szwajcarskiego koncernu Autoneum. SLMP-owa fecebookerka.