THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

KARINA JANISZ

Jestem absolwentką kierunku Zarządzanie i Marketing  na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej  oraz studiów doktoranckich w dyscyplinie budowa i eksploatacja maszyn. Ukończyłam też studia podyplomowe w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz doradztwo zawodowe i przedsiębiorczość. Posiadam certyfikat Prince2 Fundation Certificate,  Certified Project Management Associate IPMA level D oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Obecnie pracuję jako nauczyciel akademicki. Prowadzę zajęcia ze studentami wzbogacając treści programowe o elementy lean manufacturing. Dodatkowo jestem trenerem Lean Game, co pozwala nie tylko uatrakcyjnić proces dydaktyczny, ale też w ciekawy sposób zaszczepić tę koncepcję u przyszłych uczestników rynku pracy. Pasją do lean dzielę się również prowadząc prace dyplomowe z tej tematyki. Prywatnie: szczęśliwa mama, która w wolnych chwilach biega, fotografuje, wdraża zdrowy styl odżywiania i propaguje lean thinking na co dzień.

Dlaczego zajmuję się lean? Bo lubię zdroworozsądkowe podejście i pozytywne zmiany. Bo cenię sobie dobrą organizację pracy i kreatywną współpracę z ludźmi. Bo dzięki lean mogę się rozwijać i to daje mi satysfakcję.