THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

KAMIL PIOTROWSKI

Jestem absolwentem Politechniki Białostockiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (specjalizacja: Zarządzanie Nowoczesnymi Technologiami), studiów MBA na WSB w Toruniu oraz certyfikowanym Six Sigma Black Beltem (Polish Six Sigma Academy).

Podróż w kierunku „ prawdziwej północy” zacząłem w międzynarodowej firmie z sektora automotive produkującej cewki zapłonowe I czujniki ABS, w której zajmowałem stanowiska Specjalisty ds. Kaizen i Koordynatora Produkcji. Jako Koordynator Produkcji zarządzałem działem według zasad lean. Następnie pracowałem w firmie zajmującej się produkcją tworzyw sztucznych, paneli fotowoltaicznych oraz form wtryskowych, w której rozpoczynałem jako Kierownik Zmiany/Technolog, a następnie pracowałem jako Specjalista ds. Lean Manufacturing gdzie byłem odpowiedzialny za przeprowadzanie m.in. transformacji lean organizacji wspólnie z nawigatorami z Ikea Industry. Następnie awansowałem na stanowisko Lean Project Managera, na którym moja główną odpowiedzialnością było budowanie kultury lean oraz wdrażanie projektów ciągłego doskonalenia oraz agile w całej organizacji (łączę sprawnie metodologie SCRUM z narzędziami lean w przemyśle). Aktualnie wróciłem do branży automotive i jestem odpowiedzialny za ciągłe doskonalenie w nowo powstającej fabryce (greenfield) z kapitałem norweskim .

Jestem jednym z pierwszych koordynatorów Młody Lean Lider w Polsce. Prowadzę także zajęcia z Lean Six Sigma na studiach podyplomowych na Politechnice Białostockiej.

Pochodzę z Podlasia I tam często wracam, ale już od paru lat mieszkam w Ciechocinku, gdzie pod osłoną atmosfery „spokojnego” uzdrowiska planuje jak usprawniać rzeczywistość na lepsze, bo świat jest pełen „MUDA” i trzeba go „KAIZEN” :)