THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

KAMIL BROKOWSKI

Jestem absolwentem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, wydział Prawa i Nauk Społecznych na kierunku zarządzanie. Ponadto, ukończyłem Program Rozwoju Menedżerów ICAN Business Advisor® a obecnie zgłębiam istotność behawioralnego ujęcia zarządzania, studiując Psychologię w Zarządzaniu w Akademii Leona Koźmińskiego.

W swoim dorobku, na drodze ciągłego doskonalenia, uzyskałem wiedzę potwierdzaną profesjonalnymi certyfikatami Lean Black Belt Professional (LBBP)®, PRINCE2 Agile®, Professional Scrum Master I (PSM I), jak również Six Sigma Green Belt (SSGBC)™.

Z lean management po raz pierwszy miałem styczność w 2008 roku, podejmując pracę w oddziale PCC Airfoils w Wielkiej Brytanii (aerospace). Zaintrygowały mnie panujące tam standardy, jak i nieszablonowe podejście management-u do pracownika. W trakcie nabywania kompetencji w ramach organizacji przeszedłem szereg szkoleń, dzięki którym to odkryłem, że za wszystkim stoi nic innego jak lean okraszony Six Sigmą. Od tamtego czasu wiele rzeczy zmieniło się w moim życiu, ale pasja do podejścia lean pozostała i ciągle wzrasta.

Wolny czas spędzam z rodziną, odkrywając urokliwe zakątki naszego pięknego kraju. Pasjonuje mnie ciągłe doskonalenie w drodze do bycia lepszym sobą każdego dnia.

Dlaczego zajmuję się lean? Bo lean to ludzie. Pierwszym krokiem do udoskonalenia rzeczy jest doskonalenie ludzi, którzy chcą pracować dobrze, wystarczy tylko im to umożliwić.