THERE IS NO SLIDER: Domyślny, TYPE: 1

ANNA SIEMIESZ

Jestem absolwentką kierunku Technologia Żywności i Żywnie Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Pracę zawodową rozpoczęłam jako Technolog Produkcyjny zajmujący się optymalizacją i stabilizacją procesów, zwiększaniem dostępności produkcyjnej oraz rozwiązywanie wszelki problemów. Przygodę związaną z ciągłym doskonaleniem rozpoczęłam w kilku zakładach z branży FMCG. Mam szeroką wiedzę z korporacyjnego systemu IWS. Na swoim koncie mam liderowanie projektów na poziomie Green i Black Belt, sporo kursów i szkoleń. Aktualnie wdrażam kulturę ciągłe doskonalenie w firmie farmaceutycznej.

W wolnym czasie próbuję łączyć aktywny wypoczynek z namiętnym czytaniem książek. Jestem fanatykiem rolek w lato a w zimie snowboardingu. Chwilę relaksu spędzam na leżaczku z dobrą książką kryminalną.

Dlaczego lean? Uważam że szczupłe zarządzanie mam w DNA, jest to moja pasja życiowa. Nie lubię nudy i utartych szlaków, uwielbiam testować nowe rozwiązania i nowe pomysły które przynoszą wiele korzyści, sky is the limit.